Fotowoltaika

Fotowoltaika to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się technologii. Jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną, zarówno wśród gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Rosnące z roku na rok rachunki za energię elektryczną oraz zanieczyszczenie środowiska to dwa główne czynniki, które zmuszają nas do poszukiwania alternatywnych źródeł energii. Pozyskiwanie energii ze słońca, to prąd, który płynie do nas za darmo. Fotowoltaika jako sposób pozyskiwania energii elektrycznej to rozwiązanie, które jest coraz popularniejsze, oraz dopasowane indywidualnie, do potrzeb klienta.

JA SOLAR

Podczas montażu instalacji fotowoltaicznych, korzystamy z kilku zaufanych firm. JA Solar Holdings Co. Ltd. jest jednym ze światowych liderów w produkcji wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Produkty firmy wykorzystywane są zarówno w obszarze mieszkalnym, komercyjnym oraz przy naziemnych instalacjach. Wieloletnie doświadczenie,  ciągły rozwój oraz stabilność – czynią JA SOLAR godnym i zaufanym partnerem dla Państwa projektów.

LONGI

Longi to światowy producent innowacyjnych modułów fotowoltaicznych. Od początku swojej działalności, koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach. Dominują tutaj takie wartości jak jakość, wydajność czy sprawność. W swoich panelach fotowoltaicznych, LONGI SOLAR stawia na technologię PERC oraz HALF CUT. Te rozwiązania sprawiają, że moduły azjatyckiego producenta cechują się jeszcze większą jakością oraz wydajnością.

SERAPHIM

Kolejna firma, z której korzystamy podczas montażu instalacji fotowoltaicznych to SERAPHIM. Nieustanny rozwój produktów jest tutaj priorytetem. Firma pracuje nad tym, aby moduły solarne były jak najlepiej przystosowane do różnych warunków. Standardowe moduły są certyfikowane na działanie większości warunków środowiskowych oraz gwarantują niezawodność.

Falownik HUAWEI​​​

Inwerter SOFAR SOLAR